Portobello Caprese burgery

4 servings Serving
25 MIN Trvání
Snadný Náročnost

Složení

2 balení Garden Gourmet Sensational Burger
8 hub portobello
2 rajčata
1 sáček rukoly
1 mozzarella
4 lžičky pikantního červeného pesta
několik lístků bazalky
sůl a pepř
Copy ingredients
Ingredients copied to clipboard!

Příprava

Vytvoříme červené pesto (viz tip) v kuchyňském robotu nebo ho koupíme již hotové. Jednu papriku nakrájíme na tenké plátky. Na plátky nakrájíme také rajčata a mozzarellu. Odřízneme stonky z Portobello hub.

Garden Gourmet Sensational burgery opečeme na grilu podle pokynů na obalu. Když jsou hotové odstavíme je okraj grilu (například na kousek hliníkové fólie), abychom je udrželi v teple.

Portobello houby opečeme na grilu z obou stran a okořeníme solí a pepřem.

4 kousky, které nám poslouží jako základna pro burgery, umístíme na talíř. Na každý kousek rozložíme rukolu, Garden Gourmet Sensational burger, plátek mozzarely a rajčete.

Na vrch dáme pikantní červené pesto, lístky bazalky a okořeníme červeným pepřem. Všechny připravené burgery přikryjeme dalšími 4-mi Portobello houbami. Můžeme podávat!

TIP! Domácí pikantní červené pesto
Budeme potřebovat:150g sušených rajčat (sklenice), 100g pečené nebo grilované papriky, 4 červené chilli papričky (bez semínek), 1 lžíce piniových oříšků, 2 stroužky česneku, 25g parmazánu nebo veganského strouhaného sýra, extra panenský olivový olej. Všechny ingredience rozemeleme v kuchyňském robotu do jemna. Při mletí příléváme postupně olivový olej a v případě potřeby dochutíme solí.

Nutritional Information
REFERENČNÍ HODNOTY
Per Serving
Energie
335.18 Kiloklorie
Sacharidy
14.84 gramů
Protein
21.73 gramů
Tuky
19.96 gramů
The recipe is made with