Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Senzační posuvníky Burger

Miniburgery recept

Serving 4 porce
Trvání 25 MIN
Náročnost Snadný

Složení

1 balení Garden Gourmet Sensational Burger
2 plátky pita chleba
1 salátová okurka
1 vařená řepa
2 lžíce veganské majonézy
lístky estragonu
snítka kopru
lístky petrželky
stonek řeřichy
Zkopírovat ingredience
ingredience zkopírovány!

Miniburgery recept

Chystáte narozeninovou oslavu, dlouhý nedělní brunch nebo pořádnou party a chcete hosty překvapit něčím neotřelejším než jen chlebíčky a omeletou? Mrkněte na náš recept na lahodné Mini Hamburgery, které snadno a rychle připravíte z placiček Garden Gourmet Sensational burger. A i přesto, že je nazýváme „mini“, jejich chuť je maximální. Tak jdeme na to?

Příprava

1. KROK

Začněte přípravou pita chleba. Pokud si troufáte, můžete upéct domácí, dokonalého výsledku ale dosáhnete i s tím kupovaným, který vám navíc ušetří kupu času. Z pity vykrojte kolečka o něco širší, než je velikost Garden Gourmet Sensational burgerů. Použít můžete buď k tomu přímo určené vykrajovátko na těsto, stejně dobře ale poslouží i mistička nebo hrneček s dostatečně širokým hrdlem. Chlebová kolečka lehce opečte na pánvi či grilu nebo hoďte na pár minut do trouby.

2. KROK

Podle vašich osobních preferencí sáhněte po tradiční nebo veganské majonéze a dochuťte ji najemno nasekaným estragonem, koprem a petrželí. Omytou řepu a okurku nakrájejte na tenké plátky a lehce posypte solí a pepřem.

3. KROK

Poté si nachystejte Garden Gourmet Sensational burgery. Připravit je můžete hned třemi způsoby. Na pánvi je smažte 8-10 minut v slabé vrstvě oleje při mírné teplotě, v půlce obraťte. Lze je i opéct v troubě předehřáté na 200 °C, opět v půlce nezapomeňte placičky obrátit. Na grilu při středním ohni příprava trvá 12 minut, zde otáčíte každé 4 minuty.

4. KROK

Vykrojené a opečené chleby potřeme bylinkovou majonézou a položíme na ně hotové voňavé burgery. Takto připravené placky překrojíme napůl a umístíme na servírovací talíř. Navrch položíme plátky červené řepy, salátové okurky a na závěr ozdobíme řeřichou. Vsadíme se, až budou vaši hosté odcházet, budou se vás ptát na recept.

Nutriční hodnoty

REFERENČNÍ HODNOTY

Per Serving

Sacharidy
11.2 gramů
Energie
170.5 Kiloklorie
Tuky
9 gramů
Protein
9.8 gramů