Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

VEGGIE ŽIVOTNÍ STYL. ZE ZEMĚ A ZE SRDCE

MILOVNÍCI PŘÍRODY

Garden Gourmet: Chuť, která stále roste

Naše láska k rostlinám roste od roku 1986. Stačila jedna zahrada a spousta nadšení pro vegetariánské jídlo. Od té chvíle náš vztah k přírodě a chutnému jídlu stále sílil, a tak už celé roky s radostí proměňujeme rostliny na veganské a vegetariánské delikatesy.

Je nám jasné, že současnou situaci nevyřešíme doprošováním u lidí, aby přestali jíst maso. Raději jsme vytvořili řadu vynikajících jídel rostlinného původu a receptů, které jsou tak chutné, že o nich budete chtít říci každému.

Čím více lidí bude žít veggie životním stylem, tím lépe.

GURMÁNSKÝ ZÁŽITEK ZE ZAHRADY

Jsme s vámi. Ať už jste se cestou rostlinné stravy vydali kvůli zdraví, morálním zásadám, ochraně přírody anebo jednoduše proto, že vám chutná a že je součástí vašeho životního stylu.

Dary naší zahrady dodají sílu vašemu tělu i mysli a naši šéfkuchaři se postarají o to, aby bylo každé sousto gurmánskym zážitkem.

NAKOUKNĚTE POD POKLIČKU

Jsme tím, co jíme. A proto každý z našich produktů pustíme na trh pouze v případě, že vykazuje dokonalé nutriční hodnoty. Věříme, že svět bude lepším místem, pokud k sobě budeme otevření, a tak na našich baleních najdete informace o veškerých ingrediencích a výživových hodnotách. Díky tomu se můžete sami rozhodnout, co je pro vás nejlepší.

Nutriční skóre jídel a nápojů označuje jejich nutriční profil na stupnici od A (nejzdravější) po E (méně zdravé). Většina našich produktů spadá do kategorie A nebo B. I tak se snažíme stále zlepšovat.

Pro většinu našich produktů používame sójové bílkoviny, protože obsahují všech 9 esenciálních aminokyselin (to jsou ty, které si tělo nedokáže samo vyrobit a které tak potřebuje přijímat z naší stravy). Mnohé z našich výrobků má bohatý obsah proteinů, a tak vaše tělo doslova načerpá výživu a sílu ze Slunce.

Protože ve svých produktech používáme spoustu zeleniny a ingrediencí rostlinného původu, mnohé z nich jsou bohatým zdrojem vlákniny, která je pro naše tělo potřebná.

Pomůžeme vám žít zdravým životním stylem a s každým soustem čerpat energii ze Slunce

PROČ DĚLÁME ZROVNA TO, CO DĚLÁME

Vše, co člověk dělá, něco způsobuje. Proto se snažíme dělat to správně jak při přípravě našich produktů, tak i pokud jde o obaly.

Naše sójové bílkoviny pochází z Evropy (50 %) a z USA (50 %), naším cílem do budoucna je však používat pouze sóju evropskou. Dáváme si záležet, aby naše výroba nikdy nepřispěla k odlesňování zalesněných ploch naší země.

Myslíme si, že každý obal si zaslouží žít dvakrát, a tak jsou všechny naše obaly plně recyklovatelné. Prosíme o to i vás: přidejte se k nám a vrchní igelitový obal spolu s plastovou spodní částí vždy odhoďte do kontejneru na plastový odpad; papírovou etiketu prosím vhoďte do popelnice na tříděný papír.

MÁTE CHUŤ VĚDĚT VÍC?