Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
bf4b3d65921bb7670f9ab2ffd30f3476_GG_Halloween_Devil_Burger_IG_POST_1ff.jpg

Ďábelský Burger

Serving 2 porce
Trvání 20 MIN
Náročnost středně pokročilí

Složení

1 balení Garden Gourmet Sensational Burger
2 černé housky na hamburgery
1 červená cibule
100 gramů cherry rajčat
několik listů salátu
6 chilli papriček (na 4 uši a 2 ocasy)
2 plátky veganského sýra
2 kyselé okurky
2 lžíce veganské majonézy
Zkopírovat ingredience
ingredience zkopírovány!

Ďábelský Burger

Máte chuť na něco velkého, šťavnatého a spicy, čím potěšíte nejen vlastní chuťové pohárky, ale i partu kámošů na víkendovém srazu? Připravte si ďábelský burger, který vypadá famózně nejen na pohled, ale také skvěle chutná. Kombinace černé housky, čerstvých ingrediencí uvnitř, našeho oblíbeného Garden Gourmet Sensational Burgeru a chilli papriček je jednoduše něco, co se na vašem talíři nevyskytne jen jednou. Riziko zamilování se do tohoto vegan burger receptu je totiž extrémně vysoké. Ale už dost řečí, pojďte se s námi pustit do přípravy a přesvědčte se sami!

Příprava

1. KROK

Hamburgery Garden Gourmet Sensational Burger osmažte na rozehřáté pánvi dozlatova. Že už se vám sbíhají sliny? Dobře to známe. A to jsme teprve na začátku!

2. KROK

Zatímco se vám burgery krásně smaží, nadrobno nakrájejte červenou cibuli a rozpulte cherry rajčátka. A pozor, důležité! Během přípravy si nezapomeňte pustit oblíbenou hudbu, která vám celý proces ještě více zpříjemní.

3. KROK

Housky na hamburgery rozkrojte napůl a na spodní část vyskládejte několika listy salátu, které budou při konzumaci krásně křupat.

4. KROK

Cherry rajčátka a červenou cibuli postupně poklaďte na salát. Celý vegan burger tak bude pořádně šťavnatý a plný čerstvých ingrediencí!

5. KROK

Na připravený základ hamburgeru položte Garden Gourmet Sensational Burger dochuťte plátkem oblíbeného sýra, několika plátky kyselé okurky a trochou salátu. Chuť ještě pozdvihnete přidáním veganské majonézy, která jednotlivé ingredience krásně sjednotí. Na závěr nezapomeňte přidat trochu chilli, které celému burgeru dodá ten správný náboj a voila – vegan burger se může podávat!

Nutriční hodnoty

REFERENČNÍ HODNOTY

Per Serving

Sacharidy
1 gram
Energie
515.2 Kiloklorie
Tuky
1 gram
Protein
1 gram