Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Co je nového u Garden Gourmet?

What's new
Máme pro vás skvělé novinky! Několik z našich rostlinných výrobků získalo pečeť kvality v soutěži Brussel's Taste Awards 2022. Mezi korunované vítěze ocenění Superior Taste Award patří náš Garden Gourmet Sensational Burger, Falafel a Vuňák.
What's new
Příprava pokrmů bez plýtvání, neboli no waste, je jeden z nejzábavnějších a nejpřínosnějších trendů ve vaření, který jsme v posledních letech zaznamenali. Možná už jste profík, který dělá super chutné sendviče s využitím banánové slupky nebo s přípravou pokrmů bez plýtvání teprve začínáte - ať už tak nebo tak, každý si ve světě no waste receptů přijde na své. Stačí být otevřen všem možnostem a mít v sobě malou špetku kreativity.
What's new
Podívejte se na jednoduchý recept na nezapomenutelný večer, který by měl umět každý milovník grilovaček. Ingredience můžete pozměnit, základem je však Garden Gourmet Sensational burger a zeleninové kuličky. Pusťte se do zdravého grilování!


What's new
Díky těmto tipům zažijete atmosféru plážového bistra v Cancúnu u vás doma. Poradíme vám, jak nestrávit celý večer v kuchyni a vychutnat si mexickou večeři dřív, než stačíte říct Olé!
What's new
Chcete si vychutnávat dobré jídlo, ale nezanechat stopy na planetě? Leden je měsíc předsevzetí, ale také veganství, a to je skvělá příležitost, jak začít. Bez ohledu na to, zda jste #vegetarian nebo #cokolitarian, tento měsíc můžete být i #planetarian. Zapojte se do Garden Gourmet výzev a stravujte se tak, abyste potěšili své zdraví i planetu.

Z VAŠÍ KUCHYNĚ

Máte na nás otázky?