Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Have Gourmet Vegetarisk Burger

Recept na Veganský burger Garden Gourmet

Serving 2 porce
Trvání 15 MIN
Náročnost Snadný
ZAKOUPIT

Složení

1 balení Garden Gourmet Veganský burger
1 velké rajče
1 malá červená cibule
1 polévková lžíce olivového oleje
2 ks kyselých okurek
2 sezamové bulky na hamburgery
1 menší hlávka salátu
veganská majonéza a kečup
Zkopírovat ingredience
ingredience zkopírovány!

Recept na Veganský burger Garden Gourmet

Kdo by nemiloval burgery! Na tuto původně americkou pochoutku prostě jednou za čas dostane chuť každý a díky senzačním burgerům od Garden Gourmet si ji mohou dopřát i všichni vegetariáni a vegani. Nejlépe chutnají při západu slunce na letní grilovačce, připravit si je ale můžete kdykoliv v roce. Jdeme na to?

Příprava

1. KROK

Nejprve začněte s přípravou zeleniny. Rajčata a kyselou okurku nakrájejte na plátky a odložte stranou. Cibuli nasekejte na silnější proužky a na trošce olivového oleje krátce ogrilujte na pánvi. Hotovou cibulku přidejte k přípravené zelenině.

2. KROK

Pokračujte přípravou housek. Hamburgerové bulky rozkrojte po celé délce a opečte dozlatova, dokud se na vnitřní strany neotisknou značky grilu. Houska se díky tomu zpevní a při zakousnutí hezky křupne. Pokud zrovna nemáte k dispozici gril, pečivo můžete opéct i na suché pánvi nebo v troubě.

3. KROK

A teď to nejdůležitější! Senzační burgery Garden Gourmet můžete připravit hned třemi způsoby. Na pánvi je smažte 8-10 minut v slabé vrstvě oleje při mírné teplotě, v půlce obrátíte. Burgery lze i opéct v troubě předehřáté na 200 °C, opět v půlce nezapomeňte placičky obrátit. Na grilu při středním ohni příprava trvá 12 minut, zde otáčíte každé 4 minuty.

4. KROK

Mezitím si dokončete přípravu housek. Spodní díl lehce potřeme majonézou, zakryjte hlávkovým salátem, na něj už položte hotové burgery. Na teplou placičku poklaďte rajčata, grilovanou červenou cibulí a plátky kyselé okurky. Podle podle chuti zakápněte kečupem a přiklopte vrchním dílem housky. Voila, veganské burgery jsou na světě!

Tips

Kulinářské tipy

Extra Tip'
Podáváme s kečupem, majonézou, coleslawem a hranolkami ze sladkých brambor.
Nutriční hodnoty

REFERENČNÍ HODNOTY

Per Serving

Sacharidy
53.5 gramů
Energie
487.8 Kiloklorie
Tuky
19.4 gramů
Protein
22.5 gramů