Skip to main content

O nás

O nás

Značka Garden Gourmet přináší inspiraci každému, kdo chce objevovat svět jedinečných vegetariánských pokrmů a zároveň nezatěžovat životní prostředí. Proto neustále přicházíme s novými a originálními produkty z kvalitních ingrediencí, které lehce nahradí i oblíbené masové pokrmy. Z názvu značky vyplývají hodnoty, na nichž si zakládáme: slovo „garden“ (česky „zahrada“) odkazuje na čerstvé ingredience převážně rostlinného původu, zatímco slovo „gourmet“ má svůj základ v mezinárodně užívaném slově označujícím chuť. V našem portfoliu naleznete rostlinné alternativy oblíbených masových pokrmů (Veggie řízek, Veggie burger, Veggie kuličky), ale i zeleninové produkty (Veggie Rondo špenát a sýr) či tradiční izraelské speciality (falafel).

Historie

Značka Garden Gourmet vznikla v roce 1986. Dnes, s více jak třiceti lety zkušeností, již víme, jak připravit bezmasé výrobky tak, aby Vám neustále přinášely novou inspiraci.  Značka byla založena v Izraeli, zemi, kde se chutě Blízkého východu mísí se středomořskou kuchyní. A právě kombinace těchto chutí se již od samého počátku stala inspirací pro naše vegetariánské produkty. Tradiční falafel, specialita z této oblasti, tvoří ostatně dodnes nedílnou součást našeho sortimentu.

Veggie revoluce je tady. Přidejte se k nám.

Filozofie

Poptávka po vegetariánských produktech rok od roku roste. Důvodem je především rostoucí obliba flexitariánského způsobu stravování a snaha navyšovat příjem rostlinných proteinů na úkor proteinů živočišných. Proto chceme v kategorii vegetariánských výrobků vyvolat revoluci a ukázat, že i bezmasá strava Vám může nabídnout skvělou chuť a mnoho skvělých zážitků.  Díky značce Garden Gourmet bude objevování flexitariánského*  životního stylu stát za to.  Proto neustále vytváříme nové a originální vegetariánské výrobky, které kromě skvělé chuti vynikají i vyváženými nutričními hodnotami a kvalitními ingrediencemi. Vyzkoušejte je!
* Flexitarián je člověk, který konzumuje převážně vegetariánskou stravu, příležitostně si však dá i kvalitní maso, případně ryby.